X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

WoodMart Teması v7.5.1

AnasayfaYazılımlarWordpress TemalarWoodMart Teması v7.5.1

$3.63
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.4 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

WoodMart Teması – Çok Amaçlı WooCommerce Teması

WoodMart, en üst düzey kullanıcı deneyimi için süper hızlı bir arayüz sağlayan WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için optimize edilmiş premium bir temadır
WordPress 6.5+ ve WooCommerce 9+'ın son sürümleriyle uyumludur

WoodMart', her türden üstün WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için sıfırdan tasarlanmış birinci sınıf bir WordPress temasıdır . Önce kullanıcı deneyimine odaklanan WoodMart, kullanıcılara sayfaları sürekli yenilemeye gerek kalmadan çok hızlı ve kusursuz bir çevrimiçi alışveriş arayüzü sunmak için güçlü bir AJAX teknolojisi kullanır.

Hayal edebileceğiniz her türlü çevrimiçi mağazayı kurun ve WordPress için 'WoodMart' ile düşündüğünüz pasif gelir akışını kazanmaya başlayın ve asla geriye bakmayın.

Hepsi Bir Arada E-Ticaret Çözümü

WoodMart WooCommerce teması, çevrimiçi mağazanızı çalıştırmak için tonlarca eklenti gerektirmez. En önemli özellikler kutudan çıkar ve ekstra bir şey satın almanıza gerek yoktur. İstek listesi, karşılaştırma, ürün örnekleri , AJAX filtreleri, yerleşik kaydırıcı ve diğer özellikler sizi en az 10-20 gereksiz eklenti yüklemekten kurtaracaktır. Hızlı kurulum sihirbazımızı kullanın ve çevrimiçi mağazanızı birkaç tıklamayla çalıştırın.

Tema Ayarları Paneli

Tek bir tıklamayla çok sayıda Tema Ayarını değiştirmenize olanak tanıyan güçlü bir Tema Ayarları Paneli ile herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız yok WoodMart'ı çalıştırmak için birden fazla eklentiye ihtiyaç duymadan akıllı, yalın ve hızlıdır , böylece işinize devam edebilirsiniz. Tema Ayarları paneli, basit değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmanız için size grafiksel bir arayüz sunar.

Tamamen Özelleştirilebilir

Her şey , özelleştirme isteklerinize minimum sorunla yanıt verecek şekilde ayarlandı ve geliştirildi, böylece size , değişiklik isteklerinize kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlayabilen, son derece özelleştirilebilir bir web sitesi kaldı.

Yazı tiplerinizi değiştirin , renk paletinizi marka yönergelerinize uyacak şekilde güncelleyin, ürün örneklerinizi birden fazla ürün çeşidini gösterecek şekilde güncelleyin ; bunların hepsi sezgisel WordPress panosunun tanıdıklığından erişilebilir .

Google Sayfa Hızı için Optimize Edildi

Web sitesi performansı, 2021'den itibaren Google sıralamaları için önemli faktörlerden biridir . WoodMart WordPress temasıyla artık yavaş web siteleriyle uğraşmanıza gerek yok. Hız optimizasyonu ve performans alanında en iyi uygulama tekniklerini deneyimlemek ve uygulamak için yüzlerce saat harcadık. WoodMart, CSS ve JS dosyalarını yalnızca ihtiyaç duyulan sayfalara yüklemek için benzersiz bir mekanizmaya sahiptir. Ve diğer WordPress temalarına kıyasla toplam sayfa boyutunu 2-3 kat azaltacaktır.

Duyarlı tasarım

Elbette WoodMart, görüntülendiği cihaza en iyi şekilde uyacak şekilde kendini yönlendiren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu , satılık ürünleri listelemek harika bir mağaza oluşturmak ve teknik konuları geliştiricilere bırakmak gibi en iyi kısımlara devam edebileceğiniz anlamına gelir .

Web sitenizin, sizin tarafınızdan ekstra bir çaba sarf edilmesine gerek kalmadan, aklınıza gelebilecek her türlü cihaz türünde garanti ediyoruz - dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler - dikkatlice düşünülmüş ve bu akıllı web sitesi teması tasarımına dahil edilmiştir.

Retinaya Hazır

Ayrıca yeni web sitenizin, kullanıcının cihazına göre mümkün olan en yüksek piksel yoğunluğuyla görüntüleneceğinden de emin olduk . Eğer bu retinaya hazır bir cihazsa , o zaman ekran bu dünyanın dışında olan renklerle aydınlanacaktır .

Bu retina uyumlu WordPress temasıyla fotoğrafçılığınızın tadını en iyi şekilde çıkarın , pişman olmayacaksınız.

SEO Optimizasyonu

SEO, son on yılın ancak basitçe söylemek gerekirse , Google ve Bing gibi Arama Motorlarının , sayfanızı doğru bir şekilde sıralamak için ihtiyaç duyduğu doğru şeyleri bulabilmesi için web sitenizin belirli bir şekilde kodlanması gerektiği anlamına gelir .

Bu , temiz kod , iyi tasarım ve doğru meta verilerin doğru yerde kullanımı üzerinde daha fazla kontrol sağlayan ve gereksiz şeylerden uzak, hemen hemen tüm popüler SEO eklentilerine destek anlamına gelir.

Güçlü AJAX

AJAX veya Asenkron Javascript ve XML , web geliştirmede kullanılan ve bir web sayfasının, sayfayı yeniden yüklemeden bir sunucuyla iletişim kurmasına olanak tanıyan bir grup tekniktir. Bunu en iyi ürünler arasında arama yaparken görebilirsiniz. Her kategori değişikliğinde veya ürün örneği güncellemesinde tüm sayfanın yanıp sönmesine ve yeniden yüklenmesine neden olduğunuzda , AJAX destekli bir siteniz olmadığını bilirsiniz .

WoodMart ile değil. Mevcut en iyi teknolojiyi kullanarak, seçtiğinizde kolayca güncellenen olası tür ve çeşit yığınlarıyla her türden ürünün galerileriyle bu sorundan kurtulduk. Müşterilerinize bugün çevrimiçi lider bir pazaryerinde bekleyeceğiniz türden bir deneyim sunar WordPress için WoodMart ile beklentilerini karşılayın - basit.

70'in üzerinde Demo Web Sitesi. 370 Hazır Bölüm

Harika bir web sitesi, başlamanıza yardımcı olacak güzel bir demo düzeni kaynağına sahip olmalıdır ve biz bunu en başından beri fark ettik ve aralarından seçim yapabileceğiniz 70'in üzerinde çarpıcı düzen ile kapıdan çıktık. Temamızı mobilya , moda , giyim, elektronik , saat, gözlük, spor, ayakkabı, mücevher , kozmetik ve daha pek çok mağaza dahil olmak üzere her türlü mağaza için kullanabilirsiniz . Temamız kurumsal ve dergi siteleri için de uygundur ve WooCommerce olmadan da kullanabilirsiniz.

Elementor ve WPBakery için kapsamlı şablon kütüphanemizle sayfalarınızı inanılmaz hızlı bir şekilde prototipleyebilirsiniz. Farklı demolardan ve sayfalardan bölümler alın ve bunları yeni, yaratıcı ve göz alıcı sayfalarda birleştirin. Her şeyi sıfırdan yapılandırmak için zaman harcamayın. Sadece birkaç bölümü içe aktarın ve metinlerinizi yazın. Herhangi bir ihtiyaca uygun ve tonlarca farklı stilde bölümler bulabilirsiniz.

Gelişmiş Değişken Ürünler

Mağazanızdaki ürünlere birden fazla ürün değişkeni ve renk örneği uygulayabilmek bir zorunluluktur. WoodMart, tek bir listeye sahip olmanıza ancak birçok renk göstermenize veya örneğin birden fazla boyutu, türü, stili ve amacı olan belirli bir ürünü göstermenize olanak tanıyarak optimize edilmiştir .

Bu, her ürünün birden fazla özelliğe ve varyasyona sahip olabilmesiyle mağazanıza çok daha fazla derinlik kazandırır ve bunlar Sepetinize eklenir eklenmez görünür, sayfa yeniden yüklemeye gerek kalmaz, yenileme gerekmez. Bir kere denedikten sonra geriye bakmak yok.

Sürükle ve Bırak Başlık Oluşturucu!

Harika bir kullanıcı deneyimi genellikle harika bir başlık tasarımıyla başlar ve bu bazılarına ne kadar saçma gelse de genellikle gözden kaçırılır. WoodMart'ın bir sonraki sürümüyle, başlıklarınızı tasarlama konusunda size tam kontrol sağlayan güçlü bir 'Sürükle ve Bırak' başlık oluşturucuyu piyasaya sürüyoruz. Blokları yerlerine sürükleyin, etiketleyin, arka plan resimlerini, renkleri, kenarlıkları ve istediğiniz dolguyu güncelleyin. Hepsi, herkesin gerçekten benzersiz bir şey oluşturmak için kullanabileceği basit bir GUI ile.

En Popüler Scriptler

Canva PRO (Öğrenci)

Canva PRO (Öğrenci)

$1.48
Kampanyalı
Çilingir Anahtarcı Scripti

Çilingir Anahtarcı Scripti

$30.28
WP TEMA Orjinal Ürün
Orjinal Wordpress Kadence Teması

Orjinal Wordpress Kadence Teması

$7.57
Kampanyalı
Nakliye Taşımacılık Scripti

Nakliye Taşımacılık Scripti

$30.28
Kampanyalı
Anaokulu Scripti

Anaokulu Scripti

$30.28
Kampanyalı
Diyetisyen Scripti

Diyetisyen Scripti

$30.28
Kampanyalı
Kurumsal Ajans Scripti

Kurumsal Ajans Scripti

$30.28
Mobil Uyumlu Sınırsız Dil
Kurumsal Script V1

Kurumsal Script V1

$30.28

Powered by WISECP
Top