X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Satış Ortaklığı ve Bayilik

AnasayfaHaberiniz Olsun.Satış Ortaklığı ve Bayilik

ROKOPİ ÖN ÖDEMELİ BAYİLİK PAKETİ

Bayilik türlerinden herhangi birine dahil olduğunuzda, ( 3000 Tl yatırdığınızda) sipariş esnasında script tutarına otomatik olarak bayi indiriminiz uygulanacak olup, mevcut kredinizden düşecektir.  (Örneğin: demo1 sipariş edeceğiniz zaman, normalde 2.000 TL ödeme yapmanız gerekirken, %50 Bayi indirimi ile sadece 1000 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.)

* Sitemizde bulunan tüm scriptleri yarı yarıya indirimli olarak bizden alıp dilediğiniz fiyata müşterilerinize satabilirsiniz.

* Dahası var! satış yapacağınız Web Satış Ajans Scriptini size biz veriyoruz. Şık tasarlanmış Web siteniz sayesinde Scriptleri dilediğiniz gibi pazarlayabilirsiniz.

* Yazılım bilginizin olmasına gerek yok, sizin sitenizden satılan tüm scriptlerin kurulumunu biz yapacağız, bütün teknik sorunlarla biz ilgileneceğiz.

* Bunları yaparken tabiki müşterileriniz bizden habersiz olacak :)

* Size vereceğimiz Web Satış Ajans Scripti tarafımızdan hazırlanıp size öyle teslim edilecektir, yani uzun uzun uğraşmanıza gerek kalmayacak.:)Yapacağınız tek şey pazarlama.

ROKOPİ SATIŞ YÖNTEMLİ BAYİLİK PAKETİ

Bu Bayilik sistemi; Rokopi üzerinden Minumum 5 adet scrip satın aldığınızda ( Farklı tarihler yada farklı domainler) size ait yönetim panelinizde otomatik olarak BAYİ olarak anılmaya başlanacaksınız ve 6. scripti aldığınız anda %50 indirim kazanmış olacaksınız. Tüm bayilik işlemleri için panelinizin sol kısmındaki menüden BAYİLİK butonuna tıklayarak BAYİLİK PROGRAMINA BAŞVUR menüsüne tıklayın ve gerekli yönergeleri izleyin.

BAYİ NASIL OLUNUR?

Bayilik bedeli 3000 TL dir,  müşteri panelinizden KREDİ yükleyerek tüm Scriptlerimizi %50 indirimli olarak alacaksınız. hemen akabinde Satın alma işlemi sırasında bize bildirdiğiniz Domain (Mutlaka sitemizin Alan adı sorgula kısmından İstediğiniz Domainin BOŞTA olup olmadığını kontrol edin.) Sizin adınıza alımı yapılarak müşteri panelinizden erişimine izin verilir.işlem bukadar. Bayilik ücretinizin içinde. 1 adet Domain ve Scriptleri %50 İNDİRİMLİ alabilme hakkı bulunur. Eğer mevcutta Domaininiz varsa Bize yönlendirerek işlemleriniz başlayacaktır. 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE AJANS SATIŞ PAKETİNİZ HAZIRLANIP SİZE TESLİM EDİLECEKTİR. script alımlarınızda mevcut kredi tutarından indirim düşülerek alışveriş yapabilirsiniz. Müşteri temsilcimizi arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. DESTEK: 0850 305 91 97

* Bayilik paketi satın alan tüm müşterilerimiz Tüm scriptlerimizi %50 indirimle satın alabilecek.

* Scriptlerimizi satabilmeniz için Web Ajans Satış Siteniz Ücretsiz Teslim Edilecek.

* Ajans Paket Scriptiniz içerisinde tüm ürünler yüklü olarak kurulup siz sadece mail, adres ve güvenlik kurulumlarını yapacaksınız.

* Web Ajans Satış siteniz içerisinde farklı firmaların scriptlerinide ekleyerek satış yapabilirsiniz. Farklı yazılımlar için teknik destek vermeyiz.

* Satışını yaptığınız rokopi.com a ait olan tüm scriptlerin yazılım kaynaklı hataları için ömür boyu teknik destek verilecektir.

* Satış yapacağınız tüm scriptler için fiyat belirleme politikanıza KESİNLİKLE MÜDAHALE ETMEYECEĞİZ. Yani ister bizden ucuza satın ister pahalıya.

* Satın alma işlemi sonrası sisteminiz 2 iş günü içerisinde kurulup tarafınıza teslim edilecektir.

* Bayilik paketi 1 Yıl geçerlidir. Aylık Yıllık extra hiç bir ücret ödemessiniz.

* Bayilik aktivasyonunuz sağlandıktan sonra  Kendi siteniz üzerinden sattığınız her paketi rokopi.com müşteri paneli üzerinden %50 indirimle satın alacak ve tarafımızdan kurulum bittikten sonra bilgilendirileceksiniz.

* Kendi siteniz üzerinden müşterilerinize satacağınız her script için rokopi.com üzerinden Hosting paketi almak zorundasınız eğer müşterinizin Domaini yoksa Domain satışımızda mevcuttur.

* Kurulum tamamen bize aittir. Siz hiçbirşeye karışmayacak ve oturduğunuz yerden para kazanacaksınız.

* Bayimiz de dahil olmak üzere HOSTİNG BİLGİLERİ KİMSEYLE PAYLAŞILMAYACAKTIR. Sitelerinizi Admin panel üzerinden güncelleyebileceksiniz.

* Müşterilerinize sattığınız scriptlerin müşteri hostingine kurulumu ASLA YAPILMAYACAKTIR.

* Kendi siteniz üzerinden Hosting fiyatlarını dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Zarara uğramamanız açısından HOSTİNG PAKETLERİMİZİ mutlaka inceleyin

  • Bayilik hakkınızı başkasına devredebilirsiniz extra bir ücret istenmeyecektir. Devralan kişi tüm sözleşmeyi kabul etmiş olacaktır.

Powered by WISECP
Top